Izvēlies laiku, no kura līdz kuram vēlies rezervēt auto, laiku un vietu, kur to vēlies saņemt un atdot. Tad Tu redzēsi visas, šajā periodā, mūsu nomā pieejamās automašīnas. Izvēlies sev tīkamo un ievadi datus par sevi. Tu saņemsi rezervējuma apstiprinājumu pa e-pastu.

Norādi precīzu e-pasta adresi un tālruņa numuru, lai mēs ar Tevi varētu sazināties, ja nepieciešams.


AlphaRent auto vari iznomāt, ja Tev ir vismaz 21 gads un vismaz divu gadu autovadītāja stāžs. 
Par auto nomu ikviens mūsu klients var norēķināties ar kredītkarti, bet mūsu ilgtermiņa vai regulārie klienti, ar kuriem mums ir noslēgs sadarbības līgums, — ar bankas pārskaitījumu. 
Un kur Tu vēlētos saņemt auto? Norādi tīkamāko auto saņemšanas un nodošanas vietu Rīgā vai tās apkārtnē: lidostā, viesnīcā vai citur. Ja Tev ir kādas īpašas prasības vai vēlmes attiecībā pret auto saņemšanas un nodošanas vietu, sūti vēstuli pa e-pastu vai zvani. 
Tāda iespēja pastāv, bet ne vienmēr mēs to varam garantēt. Tiklīdz uzzini vai izlem, ka vēlies pagarināt nomu, sazinies ar mūsu speciālistiem, lai noskaidrotu, vai un uz cik ilgu laiku ir iespējams pagarināt auto nomu. 
Ar nomas auto droši vari pārvietoties Baltijas valstu teritorijā. Ja vēlies braukt tālāk, lūdzu, laikus sazinies ar mūsu nomas speciālistiem, lai par to vienotos. 
Tavā nomas maksā ir iekļauta izvēlētās automašīnas noma ar pamata apdrošināšanu. 
Jeb, kā mēs drīzāk teiktu, ekstras, kuras vari iegūt par papildu maksu, piemēram, GPS, bērnu sēdeklīti, velosipēdu stiprinājumu, jumta bagāžnieku u. c.
Tāpat ņem vērā, lai arī auto saņemsi ar pilnu bāku, degviela nav iekļauta nomas maksā, un auto Tev tāpat ir jānodod ar pilnu degvielas tvertni.
Lai mazinātu savu risku, Tu vari iegādāties arī papildu apdrošināšanu pret bojājumiem, zādzību u. c., kas tādējādi samazinās Tavu pašrisku līdz 0 EUR.

AlphaRent auto vari nomāt kaut vai uz 1 h. Tikai ņem vērā, ka minimālā maksa ir par vienu dienu. Maksimālais termiņš ir 12 mēneši. 
Vari atcelt savu rezervāciju, sūtot vēstuli uz e-pastu info@alpharent.lv vai zvanot pa tālruni 26334992. Lūdzam Tevi sazināties ar mums, lai informētu par rezervācijas atcelšanu, tiklīdz tas ir iespējams.